هر چیزی در باره تن ماهی

بلاگ

ارزش غذایی ماهی

ارزش غذایی ماهی

همانطور که می‌دانید بدن انسان مانند یک ماشین پیچیده است که برای فعالیت خود به سوخت نیاز دارد. سوخت تامینی بدن برای حیات و زندگی سالم، از طریق خورد و خوراک به دست می‌آید.

تن ماهی در رژیم کتوژنیک

تن ماهی در رژیم کتوژنیک

رژیم کتوژنیک یکی از انواع روش‌های لاغر شدن است. یک رژیم غذایی مهندسی شده که بر اساس چربی‌ها ساخته شده است. در این رژیم، مواد غذایی مختلف آثار گوناگونی دارند.

سس مخصوص تن ماهی

سس مخصوص تن ماهی

آیا تا به حال از سس مخصوص تن ماهی استفاده کرده اید؟ سس‌ها، عصاره‌های جادویی هستند که همه چیز را بهتر می‌کنند.

طرز تهیه پوره تن ماهی

طرز تهیه پوره تن ماهی

پوره تن ماهی یک غذای بسیار ساده اما مقوی و مفید می‌باشد. قطعا برای بسیاری از شما پیش آمده است که دیگر ایده‌ای برای وعده‌های غذایی خود نداشته باشید.

خواص تن ماهی + 39 خاصیت تن ماهی و مضرات آن بر بدن

خواص تن ماهی + 39 خاصیت تن ماهی و مضرات آن بر بدن

ماهی های تن یا همان تن ماهی Tuna fish،نام چند نوع ماهی بزرگ اقیانوسی از خانواده تون ماهیان است؛ که گوشت صورتی و یا قرمز تیره دارند.

اگر زیاد تن ماهی بخوریم چه اتفاقی در بدنمان می‌افتد؟

اگر زیاد تن ماهی بخوریم چه اتفاقی در بدنمان می‌افتد؟

استفاده صحیح و مناسب از تن ماهی در رژیم غذایی می‌تواند مزیت‌های مختلفی هم داشته باشد. در ادامه این مطلب با جنبه‌های مثبت و منفی استفاده از تن ماهی آشنا خواهیم شد.

طبع تن ماهی

طبع تن ماهی

تن ماهی یکی از لذیذترین و در دسترس ترین خوراکی های کنسروی است. این غذای خوشمزه که طرفداران بسیار زیادی هم دارد، مملو از خواص و ویژگی های مثبتی است که مصرف آن برای هر کسی لازم است.

تاریخچه کنسرو تن ماهی

تاریخچه کنسرو تن ماهی

در دنیای امروز تمامی انسان‌ها برای گذران زندگی و دستیابی به رویاهایشان شغل و حرفه مشخصی را دنبال می‌کنند. به همین دلیل برخلاف قدیم بانوان نیز بیرون از خانه مشغول به کار هستند و زمان کافی برای تهیه غذاهای سنتی و زمان بر را ندارند.

راههای ارتباطی

آدرس : مازندران ، شهرستان سوادکوه ،
شهرک صنعتی شورمست
شنبه - چهارشنبه  6بعدازظهر تا 8:30 صبح
پنجشنبه  8:30 تا 13 بعد از ظهر

Follow Us On

Image

در باره خوشتون

برند خوشتون کار خود را از اسفند ۹۷ با تولید ازمایشی آغاز کرد.
در حال حاضر با صادرات به کشورهای حوضه خلیج فارس (امارات -عراق -قطر-عمان-لبنان-کویت-سوریه) و لیبی ، افغانستان و پاکستان ادامه میدهد.